ONLAR BİZDEN DEĞİL!

Aşağa gitmek

ONLAR BİZDEN DEĞİL!

Mesaj tarafından Dj_Cengiz_06 Bir Salı Ağus. 26, 2008 11:18 am

ONLAR BİZDEN DEĞİL!
Kulübümüz dün Konya'da başkanımıza yapılan protesto karşısında sessiz kalmadı!


Konya Fenerbahçeliler Derneği'nin, dün Kızılay'a kan bağışı kampanyası kapsamında düzenlenen organizasyonda, Genç Fenerbahçeliler adlı taraftar grubu (!), başkanımız Aziz Yıldırım'ı protesto etti. Bunun üzerine kulübümüz bir bildiri daha yayınlayarak bu tip davranışlarını devam ettiren Genç Fenerbahçeliler grubuna isim vermeden ağır benzetmelerde bulundu ve grup için "Fenerbahçeliliğinden ahlakından ve insani duygularından dahi şüphe etmek gerekir" ifadesinde bulundu. Kulübümüz geçtiğimiz hafta da bunun benzerinde bir bildiri yayınlamıştı.

İşte resmi açıklama;

Kendilerini bir taraftar grubu olarak adlandıran bir avuç sorumsuz ve ahlak yoksunu kişi bugün Konya Fenerbahçeliler Derneği'nin Kızılay'a kan bağışı çalışması sırasında organizasyon alanına giderek başkanımız Sayın Aziz Yıldırım aleyhine sloganlar atmış ve pankartlar açmışlardır.

Fenerbahçeli'lik dışında kendi üst kimliklerini yaratmaya çalışan bu kişilerin hala manasız bir üst kimlik arayışı içerisinde olmaları ve bunun faaliyetlerini sürdürme çabasında bulunmaları anlaşılır gibi değildir. Bir kez daha yineliyoruz; bu ve buna benzer hiçbir oluşuma asla izin verilmeyecektir.

Kulübümüz geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamasında bunu çok net olarak ortaya koymuştur. Bunu halen idrak edemeyenlere ve bugün Konya'da yaşanan bu çirkin protestolara bulaşanlara, onları destekleyenlere ya da arka çıkanlara da o açıklamamızı yeniden okumalarını ve kendilerine anlatılmaya çalışanı bir an önce kavramalarını tavsiye ederiz.

Son derece önemli bir sosyal sorumluluk projesinde dahi kulübümüzü ve tüm taraftarlarımızı küçük düşüren bu davranışı sergileyenleri ve onların arkasındakileri en ağır şekilde kınıyoruz. Bu şekilde davranan, sadece başkanına ve kulübüne karşı saygısızlık yapmakla kalmayan aynı zamanda kan bağışı kampanyası gibi insani bir görevi bile baltalayan bu şahısların değil Fenerbahçeli'liğinden ahlakından ve insani duygularından dahi şüphe etmek gerekir.

Kendilerine sorulduğunda bugünkü protestoda üzerlerindeki formalar ve ellerindeki pankartların İstanbul'dan gönderildiğini ve bu eyleme mutlaka katılmalarının istendiğini söyleyen bu genç insanların arkasında onlara sözde liderlik eden ve onları yanlış yönlendirenlerin ne kadar hatalı bir tutum içerisinde ve gözü dönmüş bir durumda oldukları da ortadadır.

Bu son olayın takdirini büyük Fenerbahçe taraftarına bırakıyoruz. Ancak biliyoruz ki bu ayıba bulaşanlar, kan bağışı kampanyasını bile başkanımıza hakaret etmek ve onu kötülemek için kullananlar bizden değildir. Kendi üst kimliklerini oluşturmaya çalışan kendilerini Fenerbahçe'nin gücünde gören bu hayalperest girişim ve bunlara liderlik edenlerin bir an önce bu yanlıştan dönmeleri gerekmektedir.

Büyük ve gerçek Fenerbahçe taraftarı er ya da geç bu tarz oluşumlara dahil olanları kendi içerisinden temizleyecektir. Kimse Fenerbahçe'den büyük değildir. Tek ve gerçek kimlik Fenerbahçeli'liktir. Bunun dışında farklı oluşumlara gidenleri bu yanlıştan biran önce dönmeye davet ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü
Kaynak: Fenerbahce.org
avatar
Dj_Cengiz_06

Erkek
Mesaj Sayısı : 119
Yaş : 28
Nerden : Cehennem'den
İş/Hobiler : Forumları Gezmek :D:D:D
Ruh Haliniz :
Hangi Takımlısızı :
Tecrübe Puanı : 0
Kayıt tarihi : 30/07/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz